Agenda - zaterdag 7 december 2024
Concert in de kerk
Locatie: kerk Gelselaar
Op zaterdag 7 december 2024 komen twee koren in de kerk van Gelselaar optreden: vocaal vrouwenensemble Ladies Only en Comt nu met Sangh. Zij zingen kerstliederen in allerlei genres. Kom voor een warm kerstgevoel op 7 december naar de kerk. (Tip: plan je Sinterklaas-avond op 6 december of het weekend daarvoor)! We vragen een kleine bijdrage.
Ladies Only is een kamerkoor van ruim twintig enthousiaste amateurs, met Hengelo als thuisbasis maar met leden uit plaatsen in Twente en de Achterhoek. Het heeft een breed repertoire van meerstemmige klassieke muziek, waarbij ook hedendaagse componisten goed vertegenwoordigd zijn. Onder de bezielende leiding van dirigent Mirjam Spoelman streeft ze naar een hoge kwaliteit. Er is veel aandacht voor muzikale interpretatie, stemvorming en koorklank.
Comt nu met Sangh is een koor uit Gelselaar met een groep enthousiaste leden. Het koor werkt graag mee in kerkdiensten en concerten. Het repertoire is zeer divers: van musical tot klassiek en van religieus tot pop.
Verlichte wintertaferelen in het dorp
Locatie: Gelselaar
7-27 december: Verlichte wintertaferelen in het dorp
Er draagt nog meer bij aan de kerstsfeer van Gelselaar, namelijk verlichte wintertaferelen. Doe je ook mee? Maak dan een verlicht wintertafereel in de tuin of voor het raam. Denk aan een kerststal, de kerstman of een winterse voorstelling. Er komt een wandelroute met plattegrond van alle kersttaferelen.
Wensboom
Locatie: Gelselaar
Ook dit jaar is er weer een wensboom, na het concert op 7 december en na de winterwandeling op 14 december. Je kunt dan een wens doen voor iemand die je graag in het zonnetje wilt zetten.
Slipjacht
Locatie: Gelselaar
Op zaterdag 7 december 2024 wordt de jaarlijkse slipjacht van Gelselaar weer verreden door de leden van de Koninklijke Nederlandsche Jachtvereeniging (KNJV).
De aanvang van de slipjacht is om 13:00 uur